Як відомо, в університетській клініці НМУ імені О.О. Богомольця працюють 12 кафедр та зокрема кафедра «Хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії».
Після ремонту та забезпечення кабінету необхідним медичним та допоміжним обладнанням, з 18.04.2022 почав працювати пункт невідкладної допомоги щелепно-лицевим хворим, де за півтора місяці надали допомогу більше ніж 200 військовослужбовцям, цивільному населенню всіх вікових груп.
   Cтоматологічне крісло і стоматологічну установку, стерилізатор «Панмед», два медичних столи за рішенням проректора О.А.Канюри і директора клініки Н.С.Хрол отримали в СМЦ НМУ. Кафедра надала до кабінету шкаф для книжок, письмовий стіл, 4 стільці. Університетська клініка рішенням медичного директора С.П.Красюка передала у кабінет шкаф для одежі, різні розхідні медичні, перев’язувальні, супутні матеріали, тощо. Деякі фізичні особи і співробітники кафедри (О.І.Гринюк, В.О.Маланчук, А.Н.Гусейнов) передали до кабінету слиновідсмоктувач, негатоскоп, міністерилізатор, інструменти, анестетики, шкафи для медикаментів, меблі для хворих.
    28.04.22 міністр охорони здоров’я  Ляшко В.К. з ректором Кучином Ю.Л. відвідали Університетську клініку і в тому числі наш кабінет - в цей час вели прийом ас. Гусейнов А.Н. та ас. Бойко А.А. Міністр цікавився забезпеченням та обладнанням нашого кабінету та отримав позитивну відповідь.
    Візит міністра також був символічним, тому що, рік тому 28.04.2021 був підписаний указ Міністра МОЗ про прийняття спеціальності щелепно-лицевої хірургії.