ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
14 травня 2021 року відбудеться VII З'їзд Української асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів з міжнародною участю, присвячений пам’ятним та ювілейним датам в медицині та щелепно-лицевій хірургії, зокрема.

Пандемія коронавірусу внесла суттєві корективи в суспільне, професійне та й особисте життя кожного з нас. Усі масові культурні та наукові заходи, форуми та конференції через введення карантину були скасовані.

В связи карантином конференция "К 100-летию стоматологического факультета НМУ" будет проведена в онлайновом режиме в программе ZOOM. Начало конференции 15.05.2020 в 11-00.

На підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки Указом ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №4/2020 від 13 січня 2020 року вперше в історії стоматології Державну премію в галузі науки і техніки 2019 присуджено:

10.11.2019 в ток-шоу "Медексперт" был приглашен президент нашей ассоциации член-кор. НАМН Украины, доктор медицинских наук проф. Маланчук Владислав Александрович. А также, брали участь президент Ассоциации Стоматологов Украины Мазур И.П., доц. Военной Академии Коваленко В. и др. 

16.05.2019, 10 00 -12 00 , конферензал СМЦ – лекція для лікарів і студентів
проф. Вивас Рохо Алехандро «3D bone reconstruction in implant dentistry”.

Захід організований кафедрою хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії НМУ імені О.О. Богомольця і Українською асоціацією черепно-щелепно-лицевих хірургів, проводиться за підтримки МОЗ, НАМН України, Європейської асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів та президента конгресу EACMFS-2020, професора Жан-Поля Менінгауда (Jean-Paul Meningaud).

18-19 октября в городе Киеве состоялся очередной IX(XVI) Съезд Ассоциации Стоматологов Украины. От кафедры Хирургической стоматологии и челюстно-лицевой хирургии Национального медицинского университета имени А.А. Богомольца приняли участие: заведующий кафедры член-корреспондент НАМН Украины, профессор Маланчук В.А., профессор Кульбашна Я.А., ассистент кафедры Рыбачук А.В.

Международная научно-практическая конференция "СУЧАСНА СТОМАТОЛОГІЯ ТА ЩЕЛЕПНО-ЛИЦЕВА ХІРУРГІЯ" посвященная 25-летию Национальной академии медицинских наук Украины и 40-летию восстановлению научной дентальной имплантации на Украине. 11 мая 2018 год