З 27 по 30 вересня у місті Мадрид, Іспанія, відбувся 26 Конгрес Європейської асоціації черено-щелепно-лицевої хірургії (EACMFS). Цьогоріч зібрання було представлено 2300 учасниками із 94 країни світу.

У міжнародному заході Україну та НМУ імені О.О. Богомольця взяли участь співробітники кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця: завідувач кафедри член-кореспондент НАМН України, професор Маланчук В.О. (радник EACMFS), професор Воловар О.С., доцент Бродецький І.С. та доцент Рибачук А.В.

      

Програма включала наукові доповіді, де було розглянуто повний спектр хірургічної стоматології  та черепно-щелепно-лицевої хірургії, включаючи сучасні знання та останні дослідження за участю видатних спікерів з усього світу. Робота конгресу черговий раз стала світовою платформою для обміну досвідом та подальшої співпраці спеціалістів цієї галузі медицини.Окрім наукової програми всі учасники мали змогу насолодитися атмосферою та визначними пам'ятками величного міста Мадрид, поспілкуватись у неформальній обстановці. Українська делегація подякувала керівництву EACMFS та колегам за підтримку України у час війни.